Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım

Web Tasarım Hizmeti bireysel kullanıcılar, kurumsal şirketler için tarafımca hazırlanır. Yapılan tüm Dinamik ve Statik Siteler arama motorlarına uygun bir şekilde iç seo optimizasyonu yapılarak kullanıcıya teslim edilir. Sitelerde HTML5 formatında W3 standartlarına uygun, akıllı telefon veya tabletler gibi tüm mobil cihazlara uyumlu bir şekilde hazılanır.

  • Kurumsal Şirketler için Dinamik Web Siteleri Türk Ticaret Kanunu Web Sitesi Tasarısına uygun olarak yapılır.
  • Statik Siteler Türk Ticaret Kanunu Web Sitesi Tasarısına uygun olarak güncellenir.
  • Statik Web Siteleri W3 Standarlarına uygun şekilde hazılanır.
  • Tarafımca yapılan tüm Web Siteleri İç-SEO optimizasyonuna uygun şekilde hazırlanmaktadır.
Shortcode with given id not found!

Standart Paketler

Bu pakette yazılım olarak HTML veya WordPress seçenekleri bulunmaktadır HTML siteler statik sitelerdir, bir kullanıcı paneli bulunmaz. WordPress sitelerde ise kullanıcı paneli bulunmaktadır. Bu panelde kullanıcı yazılımcıya gerek kalmadan panel üzerinden Web Sitesi içersinde değişiklikler yapabilir.

Web Siteleri üzerinde herhangi bir değişim yapmayacak kişiler veya firmalar için HTML siteler önerilebilir. HTML siteler W3 ve CSS3 standartlarına uygun şekilde hazırlanmaktadır.

Bu pakette HTML veya WordPress seçeneklerinde 5 adet sayfa tasarımı yapılır bunlar örnek olarak; “Ana Sayfa, Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Ürünlerimiz, İletişim” şeklinde olabilir.

*Not: Burada Hizmetlerimiz ve Ürünlerimiz sayfalarında kırılım sayfalar yapılmaz. Örnek olarak; hizmetlerimiz sayfasının içersinde 6 adet hizmet sayfası veya ürünlerimiz sayfasının içersindeki 20 adet ürün şeklinde bir kırılım yapılmamaktadır. Tüm ürünler veya tüm hizmetler yalnızca madde, resim veya fotoğraf şekilde sayfada tek bir sayfada yer alabilir. Firmanızın birden fazla ürünü veya hizmeti var ise mağaza bölümünden size uygun bir web sitesi paketini seçin.

Tema Seçeneği: Kısaca web sitelerinin tasarım seçenekleridir. Bu pakette sadece 5 adet tema seçeneği sunulmaktadır. Bu tema seçeneklerinden yalnızca 1 tanesi seçilebilir.

Harita ve Sosyal Medya: Bu pakette web sitesi iletişim bölümü için harita entegrasyonu bulunmamaktadır. Ayrıca sosyal medya hesapları kurulumları yapılmaz. Yalnızca sizin tarafınızdan verilecek sosyal medya hesaplarının linkleri web sitesine eklenir.

Destek: Web sitesi yapımında ve daha sonrasında iletişim yalnızca Mail veya Telefon yolu ile çalışma saatleri içersinde gerçekleşir.

Orta Paketler

Bu pakette yazılım olarak sadece WordPress kullanılır. Web sitesi için toplamda maksimum 10 Adet sayfa tasarımı yapılmaktadır.

Tema Seçeneği: Kısaca web sitelerinin tasarım seçenekleridir. Bu pakette sadece web sitesinin kategorisi ile alakalı 1’den fazla tema seçeneği sunulmaktadır. Bu tema seçeneklerinden yalnızca 1 tanesi seçilebilir. Mevcut temalar dışında bir tema seçildiğinde 250₺ ekstra tema ücreti alınmaktadır.

Destek: Web sitesi yapımında ve daha sonrasında iletişim Mail, Telefon ve Görüşme yolu ile çalışma saatleri içersinde gerçekleşmektedir. Görüşme maksimum 2 defa olmaktadır.

Üst Paketler

Bu pakette yazılım olarak sadece WordPress kullanılır. Web sitesi için toplamda maksimum 20 Adet sayfa tasarımı yapılmaktadır.

Tema Seçeneği: Kısaca web sitelerinin tasarım seçenekleridir. Bu pakette sadece web sitesinin kategorisi ile alakalı 2000’den fazla tema seçeneği sunulmaktadır. Bu tema seçeneklerinden yalnızca 1 tanesi seçilebilir.

Destek: Web sitesi yapımında ve daha sonrasında iletişim Mail, Telefon ve Görüşme yolu ile çalışma saatleri içersinde gerçekleşmektedir. Görüşme maksimum 2 defa olmaktadır.

*Not: Bu kategorideki tüm web sitesi paketleri 1 ay boyunca sınırlı şekilde çalışma saatleri içersinde destek ve 1 ay boyunca çeşitli hack ve olası ataklara karşı garanti kapsamındadır.

Fiyatlara KDV dahil değildir.