Alican Help-ME! Hakkında

Herkese Yeniden Merhaba; Bu bölümde Kişisel Blog’um Alican Help-ME!‘nin içeriğinden bahsedeceğim. Alican HELP-ME! kişisel Blog’um olmakla birlikte adından da anlıyacağınız gibi, Teknolojik konularda size yardım sağlayacak bir blogtur. Bu Blogta sizlere başta Teknoloji Haberleri olmak üzere güncel ve trend haberlerde sunacağım.

İşte Alican HELP-ME de size sunacağım haberler;

  • Tekonoloji Haberleri
  • Yazılım Haberleri
  • Oyun Haberleri

Alican HELP-ME! de size sunacağım servisler;

Ürün İnceleme: Elimize geçen Teknolojik ürünleri bu bölümde inceleyeceğiz.

Web Site Tanıtım: Bu bölümde sizin gönderdiğiniz siteleri tanıtacağım. Tabi ki belli bir kriterden geçtikten sonra Sitenizin tanıtımları bu bölümde yayınlanacaktır Site Tanıtımı için benimle iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Her Telden: Her Telden; Alican HELP-ME! de en eğlenceli kategorilerden biri olup yemek tarifleri videolar, moda, trend olan herşey ve güncel konular yayınlancaktır. Her Telden Kategorisinde Site içersin de 50 Haber de 1 Haber yayınlanacaktır.

Life-Experience: Hayat Tecrübesi bölümü bu bölümde kendi edindiğim ve sizlerden gelen konuları yer verceğim. Genel ağırlık teknoloji üzerine olacaktır. Hangi Markaların yetkili servisleri daha iyi hangilerine gidilmeli hangilerine gidilmemeli gibi. Teknoloji ağırlıklı olan konular haricinde güncel konularda yer alacaktır. Sitede 100 Haber de 1 Haber Life-Experience bölümüne yer verilecektir.

Alican HELP-ME: Bu bölümde sizden gelen yazılım, teknoloji ve proje konularına yer verilecek takipcilere blog’umu takip edenlere yardım sağlayacağım bir bölüm Alican-HELP-ME! Bu bölümde de Sitede 100 Haber de 1 Haber Alican HELP-ME! bölümüne yer verilecektir.

Her sene belirli zaman aralarında yakın takipcilere sürpriz hediyeler verilecek.

Alican HAZIR