Web Tasarım Eğitimi
Kendi Web Siteni Yap Atölyesi

Kendi Web Sitenizi Yapmaya Hazırmısınız!

En kolay ve en hızlı şekilde. Üstelik işin karmaşasına takılımadan Yazılımcı veya bir mühendis olmanıza gerek yok. Profesyonel bir site yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

Kimler için?

Kendi web sitesini kurmak isteyenler, kendi portfolyosunu internet ortamında yayınlamak isteyenler, blog açmak isteyenler, startup projeleri için kurumsal web sitesi yapmak isteyenler.

*Bu eğitim için kendi dizüstü bilgisayarınızı getirmelisiniz.
WordPress Web Sitesi Yapımı Eğitimi

WordPress Eğitimi

WordPress ile Profesyonel Siteler Yapmaya Hazır mısın?

En kolay ve en hızlı şekilde. Üstelik işin karmaşasına takılımadan bir yazılımcı olmana gerek yok, kodlar ile uğraşmana gerek yok, sürükle bırak teknolojisini kullanarak profesyonel web siteleri oluştur. İster kendin için, istersen müşteriler için profesyonel siteler yap.

 

Kimler için?

Kendi web sitesini kurmak isteyenler, kendi portfolyosunu internet ortamında yayınlamak isteyenler, blog açmak isteyenler, startup projeleri için kurumsal web sitesi yapmak isteyenler, web sitesi yaparak para kazanmak isteyenler.

 

Eğitim İçeriği

Bu eğitim 3 gün sürmektedir. WordPress kurulumu, kullanımı, WordPress yazılımı üzerinde web sitesi ve e-ticaret sitesi yapımı konuları işlenir. Eğitim sonunda kendi profesyonel web sitenizi veya e-ticaret sitenizi yapabilecek bir duruma gelirsiniz.

*Bu eğitim için kendi dizüstü bilgisayarınızı getirmelisiniz.