Starbucks Yılın En Güzel Hediyesi

Starbucks Türkiye

Uzun zamandır yazı yazamadığım Blog’um da Starbucks’a teşekkür yazısını bir borç olarak görüyorum. Aralık ayının ilk haftasında Starbucks ta başıma talihsiz bir olay geldi.

Kullandığım Starbucks kartının son kullanma tarihi bitmesinden dolayı Starbucks şubelerinden yenisi ile değiştirdim, fakat kullandığım kart hatalı basımmış ve 2. alışverişimde kart hatalı olduğundan bloke oldu.

Yüklediğim para ve 2 yıldır biriken puanımı sildi. Bunun üzerine Starbucks yeni kartta el koyarak yeni bir kart daha verdi fakat yeni kartıma var olan bakiye ve puanlarım yeni kartta geçmedi.

Starbucks kart şubeleri o sıra beni bu durumumdan dolayı aramış ve bulamamış ben onları aradığımda olayı bildiklerini bu durumdan dolayı üzgün olduklarını ve 50 TL’ye yakın para hediye ediceklerini ve var olan puan ve kart bakiyesini de yeni kartınıza geri yükleyeceğiz dediler.

2 gün içersinde 50 TL ve var olan puanımın 20 katından fazla ekstra hediye ettiler. Doğum günüme rastlayan bu olay bana starbucks tan güzel bir hediye oldu açıkçası bunun için Starbucks Türkiye ve ilgilenen birimdeki Shanya CRM Manager; Özlem hanıma teşekkürlerimi sunarım.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar