Dikkat Oyun Çalışması Var !!!

Global Game Jam (GGJ) 2015 dünyanın birçok farklı bölgesinde 48 saat içinde gerçekleştirilen açık kaynaklı oyun geliştirme etkinliği 23 Ocak 17:00-25 Ocak 17:00 arasında İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin ev sahipliğiyle düzenleniyor!

Eğer bu konuda iddialıyım diyorsan, 2D-3D tasarım benim işim diyorsan, Blender-Maya-3DMax-Unreal Engine benden sorulur diyorsan, ya da ben orasından anlamam işin kurgusuna bakarım fikir veririm diyorsan, ya da Photoshop-Illustrator tasarım bizim işimiz diyorsan, senin gibi arkadaşların varsa ve birbirinizin eksiklerini tamamlayıp 5 kişilik oyun takımı çıkarırız diyorsan hiç durma ve ayrıntılı bilgi ve başvuru için: Tıklayın…

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar