XBOX Garanti ve Ucuz Aksesuar Alma Yolları

XBOX Series X Kontrolcü Değişim Garanti XBOX ONE

Merhabalar son zamanlarda baktım ki insanlar sosyal medya platformlarında, sosyal medya gruplarında milleti kazıklama derdinde bir bilgi vermek istedim xbox sevenler ve fanlar olarak umarım bu yazım olabildiğince kişiye ulaşır ve herkes faydalanır.

Önemli Bilgi Avrupadan alınan XBOX ürünleri ve Aksesuarları Türkiye’de de Bizzat 2 Yıl Garantilidir bunu bilin arkadaşlar bizzat ben yaptım ve çevremdeki insanlara yaptırdım. Hatta garantiniz eksik çıkarsa sistemde arayıp telefon ile ücretsiz garantinizi uzatabiliyorsunuz. Bunuda yaptım denendi arkadaşlar.

Bazı arkadaşlar ikinci el kolları fahiş fiyata satmaya kalkıyor. Bu fiyata avrupadan vergili bir şekilde daha ucuzunu alabilirsiniz şimdi size bu tüyodan bahsedeyim.

Site: https://www.shop4tr.com/ burada size her alışverişinizde puan veriyor kontrolcüler 450 ve 530₺ arası her alışverişinizde puan kazanıyor 150 ve 300tl üzeri 15 ila 30 tl indirim alabiliyorsunuz 500₺ ye alacağınız bir ürünün vergisi 100₺ dir 600₺ ye mal olur ve sıfır alırsınız ve 2 yıl garantili kolları bazen 450 ye bile indirdikleri oluyor bekleyin acele etmeyin arkadaşlar. Ben bu siteden 100lerce ürün aldım ve ürün gelmedi bir keresinde ürünü yeniden gönderdiler Sonrada gelmeyen üründe geldi o derece.

Normalde siteyi çok söylesim yoktu ama insanların kazıklanmasına dayanamadım.

Herhangi bir sorunuz olursada yardımcı olurum. Son olarak kanalıma abone olursanızda sevinirim bu gibi bilgiler paylaşıyorum orda. Bu videoda XBOX One Kablosuz Oyun Kumandasını garantide nasıl değiştirdiğimi anlattım ve sizler için garanti ve servis numarasını açıklamalarda paylaştım.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar