Xiaomi Lofree Limited Edition Business Set

Farklılığın yeni adı Xiaomi markası, her ne kadar geçen haftalarda Xiaomi markası telefonlarında zararlı yazılımlar olduğu tespit edilip bir o kadar markaya güvenimi sekteye uğratsada bu marka her geçen gün beni birbirinden premium ürünleri ile şaşırtmaya devam ediyor. Çinli bir marka bu kadar premium olur mu? Sorusu elde değil.

Bence ne Huawei, ne Apple, nede Samsung global pazarda Xiaomi markası bir süre sonra birçok markanın başına bela olacak gibi gözüküyor.

Neyse konuyu biraz fazla uzattık gelelim asıl konumuza, farklılık isteyenler ve vintage tasarımlar hayat tarzı olanlar için bu ürün setinde klavye, mause, hesap makinesi, ışık ve daha birçok aksesuarı bu set içersinde barındırmakta.

Limited Edition olan bu set yaklaşık 300 Euro internette aliexpress gibi sitelerde ise 450 Dolar civarı ne yazık ki şu an için Türkiye’ye kargo seçeneği bulunmamakta.

Orjinal sitesinde dünyanın her yerine kargo var fakat bu sitede de Limited Edition serisi bulunmamakta.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar