İstanbul Coffee Festival 1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava

İstanbul Coffe Fest

İlk etkinlik hariç, şimdiye kadar ki tüm etkinliklerine gittiğim bir festival, tabi hiç bir zaman o ilk etkinliğin tadını alamadım, ama yinede İstanbul’da ki en iyi etkinliklerden biri diyebilirim. Nedense bu etkinliği ilk tanıdığım Haydar Paşa Garı çok daha uygun geliyor bana yağmurlu bir gün, son bahar, hafif üşüyebileceğiniz herkesin ceketlerini giymeye başladığı o dönemlerde, gara sığınan insanlar ve buram buram kahve kokusu.

Şimdi mi nasıl Küçük Çiftlik Park açık hava, güneşli, oldukça güneşli, eskisi kadarda samimi değil ama yinede iyi gitmeniz gereken bir etkinlik her sene son gidişim diyorum. İlk biletide ben alıyorum anlamadım gitti.

Bu arada ilk çıktıklarında isimleri İstanbul Coffee Fest‘ti sanırım biri çakallık yaptı ve isim hakkını aldı, alan adınıda almışlar. Bu sene daha çok İstanbul Coffee Festival diye anılmakta.

Birazda gereksiz bilgiler verelim belki kendileri ile ilgili haberleri okuyorlardır. Siteleri WordPress güzel yapılmış, fakat eksik dolu, organizasyona 1 ay dan az zaman kaldı ve doğru düzgün bir bilgi yok sitede etkinlik ile ilgili. Bilet satışlarıda yine WordPress WooCommerce alt yapısı kullanıyorlar güzel yapmışlar tabiki bana verselerdi daha güzel yapardım orası ayrı konu. Hiç olmazsa böyle bir organizasyon için bitmemiş bir site yayınlamazdım 🙂

Şimdi gelelim sadede yine çok uzattım asıl konu başlığına bu sene ana sponsorlardan biri Akbank buda Akbank kredi kartı ile bilet alan ilk 2500 kişi hem %10 indirimli hemde bir bilet alana bir bilet bedava kampanyası var, gercekten bedava. Akbank her ne kadar bana son dönemde uyuzluk yapsada, kendilerini şu sıra pek haz etmesemde, güzel bir kampanya yapmış üstelik Biletini Akbank kartı ile alanlar Festivalde hızlı geçiş Akbank gişelerinden geçecek. Elinizi çabuk tutun derim, yeni bir sevgilimi yaptınız kesin götürülmesi gereken bir etkinlik düşünsene kampayalı olarak 36₺’ye iki bilet al ve 3 – 4 saat komaya girene kadar kahve iç 🙂 Sonrada 3 ay kahveden bık ve hiç bir kahve mekanına gitme aslında bu kahveciler kendi topuklarına sıkıyorlar ya neyse 🙂

Bu arada İstanbul Coffee Festival umarım bir sonraki festival Küçük Çiftlik Park’ta olmaz.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde artık Kırmızı Koltuk YouTube Kanalı var :)

Benzer yazılar