Her eve bir Playstation Geliyor

Playstation Now

Playstation Now‘un ilk olarak ne olduğuna değinirsek blog’umu takip eden veya ilgisi olanlar bilir. Bir streaming platformu.

Playstation Oyunlarını Akıllı telefon, tablet ve akıllı tvlerinizden internet aracılığıyla uzak sunuculardaki serverlara bağlanarak yani Playstation Now platformuna bağlanarak istediğiniz Playstation Oyunlarını telefon, tablet veya akıllı tvlerinizden oynayabiliyorsunuz. İlk etapta sadece Bu hizmeti PS4 ler ve Sony Bravia TVler destekleyecek. Daha sonra 2015 yılı içersinde Samsung Akıllı TVler ve Tabletlere de hizmetin geleceği bildiriliyor. Hizmeti kullanabilmeniz için Playstation Dock tabikide gerekli ve de yüksek hızlı bir internet Playstation’ın resmi sitesinde 5 ila 12 Mbps deniliyor.

Playstation Now hizmeti ve üyelik bedellerine gelirsekte daha önceden beta sürümünde saatlik veya haftalık oyun kiralanabiliyordu. Playstation Now çıkışı nedeniyle bir süre aylık hizmet bedeli ile karşımızda. Eğer bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız aylık 19.99$ gözden çıkartmanız gerekiyor. Bu sayede PS4 sahipleri ilk etapta 100’den fazla PS3 oyununu başka hiçbir ücret ödemeden oynayabilecek. Üyelikler 13 Ocak’ta başlayacak ve tüm oyunlara erişim sağlanabilecek. Ayrıca 3 aylık ödeme sisteminde ödenen ücret 44.99$ olacak.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar