Plesk Panelde Hata Sayfası 404

Plesk Panel 404 Error Page

 

Plesk Panel 404 Error Page

Resimde gördüğünüz gibi Plesk Panele girdiğimizde 1. Numaralı okun olduğu bölüme Web Hosting Settings ‘e tıklıyoruz bu arada Plesk Panelinizin görüntüsü benimkinden farklı olabilir sürümden dolayı fakat her Plesk Panel Sürümünde % 90 aynıdır yerleri farklı olabilir.

Bir numaralı bölümü seçtikten sonra karşımıza aşağıdaki resimdeki Services Bölümünden Custom Error Documents olan bölümü tickleyip aktifleştiriyoruz bu sayede Plesk Panelde Virtual Directory Bölümüne girdiğimizde Error Documents bölümü açıkmış olacak.

Plesk Panel 404 Error Page

2. Adımıda Gerçekleştirdikten sonra sıra geldi 3. Adıma 3. Adım Virtual Directory zaten İşlemlerle ilgili İlk Resmimizde 3. Adımın nerde olduğunu görmüşsünüzdür Bu bölümüde seçtikten sonra aşağıdaki resimlerde göreceğiniz gibi önce Error Documents bölümü seçiyor ordan 404 Not Found olan belgeyi seçip FTP’mizdeki göstereceğimiz sayfanın uzantısını yazıyoruz işlememiz bukadar

Plesk Panel 404 Error Page Plesk Panel 404 Error Page

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar