Sony Smart Watch 2

Smart Watch 2

Sony yeni phableti Xperia Ultra Z ile birlikte yeni akıllı saati Smart Watch 2′ yi tanıttı.  Sony’nin yeni akıllı saatiyle android telefonunuza glen aramaları, mesajları, e-mail ve bildirimleri kontrol etmebiliyorsunuz. 1.6 inç boyutlu 220 x 176 çözünürlüklü dokunmatik ekranı bulunan akıllı saat alüminyum dış ve plastik bir kordonu var tabiki eğer internette incelerseniz farklı kordon seçenekleride mevcut.

Xperia Ultra Z’deki  gibi su ve toz geçirmez özelliği SmartWatch 2‘de de bulunuyor. Tabiki sadece Android uyumlu olan akıllı saat Android 4.0 ve üstü sürümleri destekliyor. Saat, 200 uygulama ön yüklü olarak kullanıcıya sunuluyor. Bluetooth bağlantısı sayesinde müzik ve gelen aramaları kontrol edebiliyorsunuz

Smart Watch SWS2, siyah renk seçeneği ile Eylül ayında satışa çıkmış olacak Fiyatı ise henüz bilinmiyor.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar