Rocksmith

rocksmith

İşte yepyeni bir oyun işte yeni ve farklılaştırılmış bir konsept Ubisoft Guitar Hero’nun tahtına göz dikmiş durumda populer olabilirmi Guitar Hero kadar başarılı olabilirmi orası ayrı bir konu ama ilerde bekleyip görücez. Peki nedir bu Rocksmith ? Rocksmith Guitar Hero benzeri bir Bilgisayarda ve Konsollarda  sevilen parçalarla gitar çalabileceğiniz bir oyun.

Guitar Hero dan tek farkı Gerçek Gitar kullanması videoda söylediğine göre 60 günde oyuculara eğlenceli bir şekilde gitar öğretebiliyor ve gitar çalanların %95’e kadar gitar becerilerini geliştirilebiliyor. Umarım güzel bir oyun yapılmıştır ve umarım dedikleri kadar vardır teknoloji dünyası bu şekilde giderse enstruman dersi verenlerin işi zor diyorum özelliklede gitar dersi verenlerin.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar