Sadece Sahibine Görünen Monitör

Sihirli Gözlük

Sihirli Gözlük

Evet Haberin  başlığı biraz komik ve ilginç eğer sizde bilgisayar kullanırken monitörünüze bakılmasından gözetlenmekten rahatsız olanlardansanız bu haber tam size göre. Aklınıza yeni bir monitör çıktığı veya yeni bir teknolojinin bulunduğu gelmesin aslında var olan birşey. Ama kötü olan tarafı monitörünüze videoda ki adam gibi kıyabilecekmisiniz orası ayrı konu.

Aşağıdaki video da aslında herşey anlatılsada ben sizin için teknik tarafını özetleyim Video da  canı sıkılmış olan arkadaşımız monitörlerdeki görüntüleri doğru şekilde ve farklı açılardan görmemizi sağlayan polarize filtreleri sökerek kişiye özel hale getiriyor.

Öncelikle monitörün üzerinde bulunan filtreyi söküyor daha sonra bu filtreleri 3D gözlüklerin plastik camlarına monte ediyor bu sayede camlar polorize oluyor ve monitörde filtreleri söktüğümüzden dolayı görüntüleri göremiyeceğimizden artık modifiye ettiğimiz gözlüklerimizden görebiliyoruz. Video Aşağıda, izlediğinizde daha iyi anlayacaksınız iyi seyirler.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde artık Kırmızı Koltuk YouTube Kanalı var :)

Benzer yazılar