Proje ve Tez Danışmanlığı

Lisans ve Yüksek Lisans öğrencilerine proje, makale ve tez danışmanlığı yapmaktayım. Lisans ve Yüksek Lisanslarım Mühendislik ve İşletme alanlarında olduğu için genel olarak ağırlıklı mühendislik bölümünde yazılım projeleri, işletme lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin de tez ve proje danışmanlığını yapmaktayım.

Mezun olduğum Ön Lisans, Lisans ve Yüksek Lisans programları sırası ile şu şekildedir.

Yaşar ÜniversitesiBilgisayar Teknolojileri ve Programlama2009
Okan ÜniversitesiBilgisayar Mühendisliği Lisans2011
Anadolu Ünivesitesiİşletme Lisans2017
Bahçeşehir ÜnivesitesiMBA – Genel İşletme Yüksek Lisans2017

2011 Yılından beri Mühendislik öğrencilerinin aktif olarak yazılım, proje ve tezlerinde danışmaklık yapmaktayım. 30’dan fazla öğrencinin tez ve projelerine yardımda bulunup eğitimler verdim.

Yazılım Projelerine yardımda bulunduğum öğrencilerin okulları genel olarak, Okan Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi,  bölümleri ise Bilgisayar, Elektrik Elektronik, Elektronik ve Haberleşme mühendislikleri gibi…

Yazılım ve Mühendislik projelerinde genel olarak, Web Tabanlı Yazılım Projeleri, E-Ticaret Yazılım Projeleri, IOS ve Android Projeleri, C#, ASP.NET  Projeleri gibi projelerde öğrencilere yardım sağlamaktayım.

  • Mühendislik Projelerinde İngilizce ve Tükçe Tez ve Proje Danışmanlığı.
  • İşletme Lisans ve Yüksek Lisans; Türkçe Proje – Tez ve Makale Danışmanlığı.

Hizmetleri vermekteyim.

Benimle aşağıdaki iletişim bölümünden ilgili konuda mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz. Tez, Proje ve Makale hizmetlerinde, projenin veya tez’in içeriği son teslim tarihi, projenin büyüklüğü, verilecek eğitim ve harcanan vakite göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Proje veya Tez Danışmanlığı için Teklif İste