Adobe Creative Claud

Adobe Creative Cloud

Bu Günkü Yazımız Adobe Creative Cloud nedir ? Bize Kazandırdıkları ve Avantajları…

Adından da tahmin edilebildiği gibi Cloud bir bulut sistemi Adobe’un ister tek yazılım ister tüm yazılımlarını aylık ücret karşılığında kullanabiliyorsunuz ve size bunun yanı sıra bulut depolama alanı veriyor gerçekten güzel bi uygulama biliyorsunuz Master Collection sürümlerinin fiyatları oldukça uçuk 2600 USD civarlarında bir fiyat fakat Bulut yazılımı kullandığınızda hem bilgisayarınıza yazılımları kurmanıza gerek kalmıyor hemde kullandığınız süre boyunca ücret ödüyorsunuz.

Şuan öğrenci ve öğretmen için sınırsız pake oldukça uygun ayda 35 TL ödediğinizde tüm programları kullanabiliyorsunuz 100 GB ta bulut depolama alanı bize sağlıyor tabi bu kampanya kısa süre için fakat öğrenci ve öğretmenlere tüm büyük yazılım şirketlerinde olduğu gibi bu tür kampanyalar daima yapılacaktır.

Ayrıca 30 gün ücretsiz Sitesinde Adobe Account’unuzla Yazılımları 30 gün boyunca sınırsız kullanabiliyorsunuz. İlgi link için burayı tıklayın…

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar