Akıllı Denge Bilekliği

Fitbit

Uzun süre önce Türkiye de Denge Bileklikleri özellikle futbolcuların takmasından sonra ünlü olmuştu bir ara herkesin kolunda rengarenk olarak çeşit çeşit görüyorduk. Şimdide Karşımıza telefonlarımız saatlerimiz akıllandığı gibi akıllanan denge bileklikleri geliyor sanırım.

Fitbit marka bu ürün aslında yeni bir ürün değil. Bilekliğin daha önceki versiyonun da kronometre, saat, koşu mesafesi gibi birkaç özelliğe sahipti. Yeni versiyonda Bilekliği Akıllı telefonlarımızla senkonize edebileceğiz bu sayede kaç saat uyuduğunuzu, uyurken kaç defa uyandığınızı öğrenebileceğiz. Vücudunuzun dengesi hakkında bilgi sahibi olup bu verileri arşivleyebileğiz tabiki verilerin pehsi senkonize olan akıllı telefonumuza düşecek IOS veya Android telefonlara gibi. Bunun yanında bileklik ayrıca sadece sizi uyandıracak sessiz bir alarm görevi de görecek. Daha birçok özelliği olan saat özelliği olan bu bileklikliğin bir kaç ay içerisinde satışlarına başlanacak, Akıllı bilekliğin fiyatı ise 130 dolar. Gecen seferki bileklik Fiyattı yüzünden Türkiyede rağbet görmüştü ama 130 dolarla bu bileklik Türkiye de rağbet görür mü orası tartışmalı.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar