iPhone’unuzu DSLR Fotoğraf Makinası yapın

iPhone 5 iPhone 5S DSLR

Eğer iPhone marka bir telefona sahipseniz vede üstüne birde profesyonel fotoğraf tutkunuysanız bu haber tam size göre Teknolojiyi yakından takip edenler bilirler. Akıllı telefonlar arasında en çok ve birinden değişik gadget yani eklenti cıkartılan ürün hiç şühesizki iPhone dur.

Yeni Eklenti ilk Proje olarak Indiegogo‘da karşımıza çıktı 20.000 $’ lık bir yatırım isteyen proje 24.000 $ ‘lık bir bütçenin toplanmasıyla proje hayata geçti.

Lafı uzatmadan eklentinin tam olarak ne olduğuna gelelim iPhone 5 ve 5S için uyumlu olan bu eklenti iPhone’nunuzu yüksek kaliteli profesyonel fotoğraflar çekebileceğiniz bir  DSLR Fotoğraf Makinasına dönüştürüyor. Cihaz’ın ileride iPhone 5C ve iPhone 6 içinde çıkacağı belirtiliyor. Cihaz iPhone’ununuzun fotoğraf kalitesini tam 7,5 kat arttırıyor. Cihaz 137 $ lık ön sipariş fiyatından sonra ise 165 $‘ a satılacak. İlk 100 adet ön sipariş bitti Yeni siparişlerin teslim süresi 30 Eylül 2014 ve 300 ünitelik bir kota var daha sonraki teslimlerde fiyat ve süre yeniden değişecek ve artacak.

Sonraki Sayfa için Tıkla

Sayfalar: 1 2 3

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar