Assassin’s Creed – Identity

Assassin’s Creed - Identity

Yaklaşık 5 Ay önce Ubisoft Assassin’s Creed oyununun italyada geçen online versiyonunu mobil platforma çıkarttı. oyundaki görevler genel olarak basit grafik olarak mobil platformdaki en iyi grafikli Assassin’s Creed oyunu diyebiliriz.

Haberi bu kadar geç vermemin nedeni oyunun pek beni büyülememesi açıkçası ve Türkiye Apple Store da uygulamanın çıkmaması 5. aya giriyoruz ki oyun halen Türkiye Apple Storelarda bulunmamakta.

Oyunu indirmek isteyenler Yeni Zellanda dan ücretsiz bir apple hesabı açıp uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirler. Oyunumuzun adı Assassin’s Creed – Identity ve oyun içinde tabiki ücretli içerikler bulunmakta. Assassin’s Creed II serisini sevenler ve Blak Flag ve Unity gibi oyunları sisteminde çalıştıramayanlar için mobil platformdaki bu oyun bu seriyi sevenleri bir süre idare edecektir. Uygulamayı çalıştırabilmeniz için iOS sistemlerde iPad 3 ve üzeri kullanmak zorundasınız. Her ne kadar oyun videoda güzel gözüksede bence oyundan çok şey ummayın derim.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde artık Kırmızı Koltuk YouTube Kanalı var :)

Benzer yazılar