İnternetin Yavaşlamasının Nedeni Uzaylılar

Kanada Savunma Bakanı

Bugünün İnternetteki Çalkalanan Haberi Eski Kanada Savunma Bakanı Paul Hellyer, internetin yavaşlığının nedeninin uzaylılar olduğunu iddia etti. Russia Today gazetesine verdiği röportajda, uzaylıların dünyayı gözlediği ama kendi içinde savaşçı bir tür olduğumuz için daha önce bizlerle paylaştıkları teknolojileri artık paylaşmayı durdurduklarını, bu yüzden internet teknolojisinde doğru düzgün ilerleyemediğimizi belirtti. Uzaylılardan kaynaklı teknolojilerimiz arasında LED ışık, mikroçipler ve kurşun geçirmez yelekler gibi teknolojiler olduğunu belirten Paul Hellyer özellikle tarım ve tıp konusunda uzaylıların elinde çok gelişmiş teknolojiler olduğunu belirtiyor.

Şu ana kadar tespit edilebilmiş 80 uzaylı türü olduğunu anlatan Paul Hellyer, özellikle atom bombasının icadından ve kullanılmasından sonra uzaylıların gezegenimizi daha çok endişe ile izlediklerini dile getirdi. 1960′larda görev yapan Paul Hellyer, uzaylıların çok büyük çoğunluğunun zararsız ve barışçıl olduğunu, fakat kendi kendini yok etmek üzere olan bizim gibi bir ırk ile teknolojilerini paylaşmaya kesinlikle yanaşmadıklarını belirtti.

Röportajı aşağıda bulabilirsiniz Vidyodaki bazı önemli noktalar ise aşağıdaki gibi:

  • Çoğu uzaylı başka güneş sistemlerinden geliyor ama az sayıda da olsa Venüs, Mars ve Satürn’in aylarında ikamet edenler var.
  • Binlerce yıldır gezegenimizi özellikle dört uzaylı türü ziyaret edip duruyor.
  • 2 ile 12 arasında esas uzaylı türü olduğu düşünülüyor ama bu rakamı 80′e kadar çıkartan raporlar var. Bunların bir kısmı aynı insanlar gibi görünürken, bir kısmını tasfir etmek bile zor.
  • Bir çok uzaylı ırkı gezegenimize karşı iyi niyetle yaklaşırken bazı raporlar küçük bir kısmının daha bencilce amaçları olabileceği yönünde.
  • “Uzun Beyazlar” denilen bir uzaylı türü şu anda A.B.D.’nin Nevada eyaletinde hava kuvvetleri ile çalışıyorlar. Bunların bazılarının insan gibi dolaşmalarına izin veriliyor.
  • Uzaylılar arasındaki genel konsensus, özellikle çağırılmadıkları sürece insanların işine kesinlikle karışmamak yönünde.

Ne kadar gerçek tartışılır  bu yaşlı savunma bakanına inanmaımıyız orası ayrı konu ama video da gördüğünüz gibi gayet ciddi ve bir çok konuya değinerek ayrıntılı bir şekilde anlatıyor. Eğer doğruysa bir kaç taneside Amerika yerine Türkiye’ye gelsin birazda bizim Ülkemizi geliştirsinler diyorum.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar