İnternette Sansür Yok

internet sansür

Sizlerle Sıcağı sıcağına bir haber paylaşayım dedim. Türkiye sunucularında şuan internette sansür yok. İnternette filtreleri çökmüş durumda ne zamandan beri bu böyle belli değil ama saat gece 31 Aralık 2013 – 3.30 dan beri düyadaki tüm yasaklı sitelere proxy değişikliği yapmadan girebiliyorsunuz. Bakalım Bu hata ne zamana kadar devam edecek umarım bir süre daha bu şekilde devam eder ve istediğimiz içeriğe ulaşmak için proxy değiştirmek zorunda kalmayız.

Özgür bir toplum ve erişim özgürlüğü için yasaklar içinde olan interneti kınıyoruz. Umarım ilerde bu değişmesini umuyoruz.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar