Life is Strange

Square Enix in çıkardığı yeni bir oyun Life is Strange bir Advanture türü bir oyun açıkçası bu oyun türü bana 10 yıl önce sorsanız ne anlıyor bu tıklamalı konuşmalı oyunlardan derdim fakat bu Walking Dead ve the Wolf Amoung Us oyunlarını oynayana kadar gerçekten her iki oyunda mükemmeller anlaşılan o ki Square Enix oyun yapımcıları Telltale Games‘in tahtına göz dikmişler.

Life is Strange  oyununu da walking dead veya wolf amoung us serisini oynayıpta sevenlerin düşünmeden alıp oynayacağı bir oyun olarak görüyorum ne yazıkki Square Enix firması bir eksiklik yapmış ve oyunu mobil platforma çıkarmamış umarım kısa süre sora mobil platformunda da bu oyunu görürüz.

Oyun şuan için PC ve Plasystation ve XBOX konsollarında bulunmakta.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar