Prince Of Persia – the Shadow and the Flame

Prince of Persia 2 iOS

Prince of Persia – the Shadow and the Flame

Gördüğünüz gibi Prince of Persia Classic ten sonra Prince Of Persia – the Shadow and the Flame de yepyeni grafiklerle Mobil ve Tabletler için yeniden kaşımızda ilk olarak iOS ta iPad daha sonra iPhone ve Android cihazlara gelecek ürün merakla bekeniyor desem yalan olur diyebilirim. Çünkü PoP hayranları merakla yeni Prince of Persia’yı beklerken Ubisoft bize eskileri ısıtıp ısıtıp yenileyip karşımıza çıkarıyor.

Tabi 1993 yılında birçok PoP hayranın oynadığı bu oyunu yepyeni grafiklerle oynamak isteriz fakat herkesin istediği yeni konu ilk 3lemedeki Prince ve Warrior With’in tarzı bir oyun olması Özellikle Prince of Persia 4 ReBuild te hayal kırıklığına uğrayan Forgotten Sands le de istenilen başarıyı yakalıyamadı. Daha önce belirttiğim gibi Assassin’s Creedle firma kafayı yemiş durumda. Her neyse sözü daha fazla uzatmayıp sizi son oyunun videosuyla yalnız bırakayım. Yeni Prince çıkana kadar bir süre bunlarla idare edeceğiz…

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar