Spotify’ da Açık Sayesinde Ücretsiz Kullanım

Spotify

Evet yanlış duymadınız Spotify da kısmen ücretsiz kullanmak mevcut Spotify’ı telefon dan kullananlar bilirler dilediğimiz şarkıyı eğer ücretsiz kullanıyorsak maalesef ki seçemiyoruz ancak kendi listelerimizi oluşturup karışık çal dememiz gerekiyor.

Fakat eğer telefon, ipad veya bilgisayarımızdaki Spotify yazılımlarından eğer ki beğendiğimiz şarkıları kaydeder isek Spotify da şuan, daha önce karşılaşmadığım bir açık “Şarkıları tekil olarak karışık çal dediğimizde istediğimiz parçayı çalabiliyoruz” normalde Spotify da istediğimiz parçayı ücretsiz olarak maalesefki çalamayız ama karışık çal modun daki bu yazılımsal hata dilediğimiz parçayı çalmamızı sağlıyor tabiki ne yazıkki offline olarak halen Premium üye olmadan seçtiğimiz şarkıları çalamıyoruz ama bu yazılımsal hata sayesinde istediğimiz parçayı çalmak uygulamayı premium kullanmamamız için bir neden.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar