Uçan Kaykay Back to the Future Hover Board’ a hazırmısınız ?

Hoverboard

Geleceğe Dönüş filmini bilmeyenimiz yoktur özellikle eski nesilin bugün kü vereceğim haber Back to the Future hayranlarını sevinderecek çünkü bugüne kadar hayalini kurdukları şey artık gerçekleşiyor. Evet Hover Board, uçan kaykay artık gerçek oluyor. Tarih çok ta geç değil prototifleri hazırlandı ve ünlüler üzerinde denendi Uçan Kaykaylar ile Aralık ayı 2014 gibi buluşacağız. Türkiyeye tabiki ne zaman gelir bilinmiyor. Ünlüler arasında Tony Hawk, Moby gibi isimler bulunuyor tabiki Christopher Lloyd ta vidyoda işte ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Tabiki kısa süre geçmeden haberin yalan olduğu Christopher Lloyd tarafından açıklandı ve resmen hepimizi kandırdıkları söylendi burası da ayrı konu son vidyo ya buradan ulaşabilirsiniz. Vidyoda son olarak Christopher Lloyd’un dediği günün birinde gerçek olacak umarım çok uzun bir süre daha beklemeyiz diyoruz ne diyelim.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde artık Kırmızı Koltuk YouTube Kanalı var :)

Benzer yazılar