Adidas SmartWatch

Adidas SmartWatch

Evet Teknoloji Devlerinden sonra spor ve spor saatlerinde öncü olan Adidas ta gelişen teknolojide Akıllı Saatler Kervanına katıldı. Akıllı Telefon üreticilerinde Sony, Samsung ve LG den sonra Adidas ta Akıllı Saati ile karşımızda.

Adidas Akıllı  Saatte MP3 çalma, mail kontrol, Bluetooth gibi diğer tüm akıllı saatlerde bulunan özelliklerin hemen hemen hepsi bulunuyor ayrıca Adidas Smartwatch’da spor severler için kalp-ritim ölçer, vücut değerleri gibi ek özellikler de yer alıyor. Adidas Akıllı Saat Avrupada Kasım ayından sonra satışa sunulacak vede çıkış fiyatı 399$ olacak.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar