Assassin’s Creed Black Flag Sistem Gereksinimleri

Assassins Creed IV Black Flag

HELP-ME başlığındaki bugün kü konumuz Assassin’s Creed Black Flag Sistem Gereksinimleri Oyunun Minimum Sistem Gereksinimlerine baktığımızda Minimum 4 çekirdekli Core 2 Quad işlemcide çalışacağını görüyoruz ayrıca 2 çekirdekli i3 işlemcide önerilmiş. Minimum HD3870 ekran kartı ve 2 GB Ram öneriliyor. Oyunun ve Game-Debate sitesinin verdiği bilgiler bu şekilde.

Ürünü test ettiğim sistem ise Pentium D 6500 2.93 Ghz lık bir işlemci 2 çekirdek Core 2 Duo ailesinden daha zayıf bir işlemci ve 8 GB DDR3 1333 MHz RAM HD6570 DDR3 2 GB Asus Ekran Kartı.

1366×768 Çözünürlükte Full Grafik Ayarlarda akıcı ve takılmadan çalışmakta tek sıkıntı yaz aylarında sistem ısındığında oyunda bazen yavaşlamalar oluyor buda herzaman değil eğer sistem soğuk ise takılmalar gercekleşmiyor Ugun bir soğutucu ile bu sorunda çözülebilir.

Demek İstediğim sisteminizi yenilemeden önce kesinlikle oynamak istediğiniz oyunu sisteminizde deneyin oyun firmalarının verdiği değer ve bilgiler genel olarak abartı ve şişirmeden ibaret orta seviye sistemlerle son oyunları bile maksimum grafikte oynayabilirsiniz. Çok yakında aynı sistemde Watch Dogs Oyununu deneyip size bildireceğim şimdilik hoşçakalın.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar