RayBan Akıllı Gözükler

RayBan Akıllı Gözlük Google Glass

Bu sene geçtiğimiz Mart ayında Google Luxottica ile bir ortaklık kurdu. Luxottica şirketinin başında RayBan başta olmak üzere birçok ünlü gözlük markası bulunuyor. Google’ın  akıllı gözlük yani Google Glass ve giyilebilir teknolojilerle ilgilendiğini artık bilmeyen kalmadı. Google bu ortaklığı ile yine rakiplerinden önce davrandı gözüküyor tabiki ilerde ne olur bilinmez. RayBan akıllı gözlükleri heyecanla bekliyoruz.

Aşağıdaki videoda T3 sitesinin paylaştığı Resmi olmayan 3D olarak hazırlanan RayBan Akıllı gözlük videosu ile sizleri başbaşa bırakıyorum.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar