iPhone’unuzu BlackBerry’e Çevirin

Typo iPhone Kılıf

Typo iPhone Kılıf

BlackBerry biliyorunuz ki batan bir gemi hatta tamamen battıda çaktırmamaya çalışıyorlar : ) Şirket Bu haberi gördükten sonra dahada bir umutsuz vaka olacak. Biliyorsunuz ki Blackberry’nin en büyük özelliği tuştakımı olması sms atabilmeye olanak sağlaması ve şirket ve iş adamlarına yönelik olmasıydı.

iPhone ve Andorid’in özellikle iPhone’un bu tahtı Blackberrynin elinden almasıyla Blackberry’ e alışanların bir çoğu dokunmatiğe adapte olamadılar fakat iPhone ve Android telefonların uygulamalarından dolayı vaz geçemediler.

Şimdiki Haberim ise tam bu sorunu yaşayan iPhone 5 ve 5S kullancılarına geliyor. Bu Hafta bir çok Akıllı Cihaz Haberi verdik bir yenisi daha eklendi Akıllı Telefon Kılıfı iPhone 5 ile 5S için üretilen bu kılıf tuş takımı sayesinde telefonunuzu adeta şekil ve kullanış olarak bir BlackBerry’e çeviriyor ayrıca tuştakımı karanlıkta kullanım için ışıklı sürekli kullanmak için belki portatif bir kılıf değil ama evde msj yazarken gayet rahat etmeyi sağlayabilir. Video’yu aşağıdan izliyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde artık Kırmızı Koltuk YouTube Kanalı var :)

Benzer yazılar