Yüzüklerin Akıllısı Akıllı Yüzük Smarty Ring

Smarty Ring

Smarty Ring

Telefonlarımız, saatlerimiz, yüzüklerimiz hatta iç çamaşırlarımızın bile akıllı olduğu teknolojik bir dünyada yeni haberim sizler için yeni bir akıllı yüzük Smarty Ring rakiplerine göre daha kullanışlı ve kibar gözüküyor.

Günde bir insanın ortalama 150 defa telefonunu kontrol ettiğinden yola çıkarılarak hazırlanmış bir konsept Smarty Ring’in akıllı telefona gelen aramaları, mesajları, sosyal ağ bildirimlerini gösterebiliyor. Bildirimleri göstermenin yanında telefonun müzik çaları ve kamera fonksiyonları yüzük aracılığıyla kontrol edilebiliyor. Yüzük tam dolu şarj ile 24 saat kullanılabiliyor.

Kişilerin yüzük ölçülerine göre sipariş verebildiği yüzüğün fiyatı 175 $ olarak belirlenmiş. Kişilerin yüzük ölçülerine göre üretim yapılan Smarty Ring’de evli çiftler de unutulmamış. Kadın ve erkek için ayrı tasarımı olan yüzüğün çiftlere özel belirlediği fiyat ise 300 $. Ayrıca videoda gördüğünüz gibi yüzüğün Led ışıkları değişebiliyor.

Nisan 2014′te teslim edilecek hem iOS hem de Android uyumlu olan Smarty Ring, üretime geçmek 40.000 dolara ihtiyaç duyuyor. Şu an için 10.000 $ toplanan akıllı yüzük ile ilgilenenler bu adresten ulaşabilirler.

Teknolojinin Gelişmesiyle resmen James Bond filmlerini yaşar olduk şu günlerde, gayet kullanışlı olan bu yüzük umarım istenilen bağışı toplar ve deneme fırsatı buluruz. Yüzük ile ilgini videoyu aşağıdan izliyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar