Dünyanın En Çılgın CEO’su Emekli Oluyor

Steve Ballmer

Görünen o ki Dünyanın En iyi CEO’su o değil bu bariz şekilde belli fakat Dünyanın En Çılgın CEO’su o Steve Ballmer.

Dünyanın en iyi yazılım şirketi Microsoft’un CEO luğunu yapan Steve Ballmer görevinden istifa edeceğini ve emekliye ayrılacağını açıkladı. Steve Ballmer 2000 yılından beri Microsoft’un CEO luğunu yapıyor.

Teknolojiyi yakından takip edenler bilirler son 10 yıldır Microsoft ciddi bir düşüşte ve yenilenen teknolojiye ayak uyduramıyor Steve Ballmer Microsoft’un yönetimini eline aldığından beri ciddi bir düşüş var.

Günümüz teknolojisi Akıllı Telefon ve Tablet teknolojisine ayak uyduramayan Microsoft’un düşüşü bu nedenden dolayı daha da hızlandı ve Fatura tabiki Steve Ballmer’e kesiliyor bu durumda.
Gelelim Çılgınlığına Eğer youtube ta Steve Ballmer’ın Videolarını ve sunumlarda gösterdiği performansı izleyecek olursanız nedenli çılgın dediğimi çok iyi anlayacaksınız.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar