Yılın En Çok Beklenen Etkinliği

Coffee Manifesto

Latte de bir diğer iyi adres yanında kek veya çikolataya mı ihtiyacınız var o zaman Lindt ve Eti’ye uğramayı unutmayın.

Kesinlikle Uğramanız Gereken Yerler arasında Uludağ’da var adamlar masraftan kaçınmamış sizlere premium segmentte su ve soda dağıtıyorlar 😀 Ayrıca o kadar kahve içtikten sonra ara sıra su içmekten zarar gelmez içiniz bayılmasın.

Starbucks

Hımmm! :/ Ne diyebilirim ki Starbucks kendileri festivalde pek bonkör değiller. Her ne kadar şubelerinde kahveleri yeterince büyük tatlı ve yiyecekleri gayet dolgun olsada. Festival’de sadece kahve. Nero’dan bahsederken Nero için normalde Festivalde çok bonkörler gerçekte ufacık kahve ve tatlıları var dedik. Starbucksta da durum tam tersi. Abi sen koskoca Starbucks’ın ya biraz bonkör davran demi 🙂 Kahvenin tarihini duymak istiyorsanız gidin diyorum. Birde farklı demlenmiş kahveleri var çok özel olduklarından bahsediyorlar doğrudur fakat festivalde benzerlerini bulabiliyorsunuz, bildiğimiz Starbucks işte fazlası yok. (Adamlar bana neredeyse yarım milyarlık kahve kuponu verdiler zamanıda yaptıkları yanlış için. Oysaki benim gibi kıl biri için bile çok mühim birşey değildi.) Neyse şu şekilde diyim büyük bir şirket müşterilerini her zaman memnun etmeye çalışıyorlar. Fakat festivalde fazlası yok sadece kendilerinden daha fazlasını beklerdim.

Sonraki Sayfa

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde Blog'u Alican HELP-ME! var :)

Benzer yazılar