Zombie Oyunu Çalıştırmayı Durdurdu Hatası

Zombie oyunu ve çalıştırmayı durdurdu hatası bu hatayı alıyorsanız, %99 oyunu korsan olarak kullanıyorsunuzdur ve hangi crack’i denerseniz deneyin yönetici olarak farklı uyumluluk modlarında bile çalıştırdığınızda hata devam ediyor demektir.

Öncelikle bir yazılımcı olarak korsanı destekliyor değilim belirtmek isterim. Fakat tabiki de korsana karşıda değilim. Çok tartışılacak bir konu onun için bu konuya girmek istemiyorum. Oyun ilk olarak Steam’de dijital olarak çıktı diye biliyorum muhakkak Uplayde de vardır. Ubisoft istediği satışı elde edemediğinden kutulu versiyonunuda çıkaracağını duydum. Oyun bir Wii U oyunu 10 üzerinden 9 almış. Çıkış tarihi 2012. Oyunun grafikleri 2012 yılının, bir oyununa göre okadar ahım şahım bir grafik değil. Dijital versiyonun fiyatıda henüz Steam de 60₺ ve ne yazık ki fiyatı çıkması epey olmasına rağmen henüz hiç düşmedi.

Grafikler PC versiyonunda WiiU dan 1 tık önde XBO ve PS4 te ise sanki PC’den daha iyi grafikler var. PC’ye port edilirken özensiz davranılmış. Grafikler kötü olsada arşivde kütüphanenizde bulundurulacak bir oyun. Satın almadan önce merak edenler oyunu denemek isteyenler için lafı bu kadar uzattıktan sonra cevabı verelim.

İnternet bağlantınızı kestiğinizde çalıştırmayı durdurdu hatası almıyorsunuz ve oyun gayet düzgün şekilde çalışıyor korsan versiyonlar için durum ne yazıkki böyle.

İyi oyunlar, İyi eğlenceler.

Yazar Hakkında

33 Yaşında İzmir doğumlu İstanbulda yaşıyor Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans ve Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunu. ISTKA, ve Huawei Telecominication de Yazılım Geliştirici olarak çalıştıktan sonra, kariyerine Freelancer Yazılımcı olarak devam etti. Şuan kurumsal şirketlere yazılım ve seo danışmanı olarak hizmet veriyor. Lost Ajans ve Alican Design'ın kurucusu, Atölye Noktası'nın kurucu ortağı ayrıca birde artık Kırmızı Koltuk YouTube Kanalı var :)

Benzer yazılar